Земјоделски машини CLAAS

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини CLAAS: 3278 огласа

комбајн CLAAS Lexion 560
8
€ 112.500 BGN USD BGN 220.000 ≈ US$ 124.466
Комбајн
Година 2007 Километража 2693 м/ч Сила 355 кс
Бугарија, Елхово
комбајн CLAAS Dominator 108
16
€ 25.600 USD ≈ US$ 28.326
Комбајн
Година 1992 Километража 5258 м/ч Сила
Бугарија, Шумен
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
гребло CLAAS Liner 680 Profil  Strängläggare
15
аукција € 2.286 SEK USD SEK 24.500 ≈ US$ 2.530
Гребло
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
гребло CLAAS WS 330S  Strängläggare Claas WS330S
8
аукција € 858,50 SEK USD SEK 9.200 ≈ US$ 950
Гребло
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
комбајн CLAAS Lexion 450
11
€ 46.000 USD ≈ US$ 50.899
Комбајн
Година 2002 Километража 3600 м/ч Сила
Словачка, Šurany
комбајн CLAAS Commandor 228 CS
57
аукција € 5.692 SEK USD SEK 61.000 ≈ US$ 6.298
Комбајн
Година 1993 Километража Сила
Шведска, Karlstad
силажен комбајн CLAAS Jaguar 870  Exakthack självgående Claas Jaguar 870
52
аукција € 20.620 SEK USD SEK 221.000 ≈ US$ 22.819
Силажен комбајн
Година 2004 Километража 4393 м/ч Сила 457 кс
Шведска, Karlstad
комбајн CLAAS LEXION 460
1
€ 43.460 BGN USD BGN 85.000 ≈ US$ 48.089
Комбајн
Евро Euro 3
Година 1997 Километража 4600 м/ч Сила 300 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS КОМБАЙН  LEXION 570
10
€ 76.690 BGN USD BGN 150.000 ≈ US$ 84.863
Комбајн
Година 2005 Километража 4050 м/ч Сила 375 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS LEXION 570
10
€ 79.250 BGN USD BGN 155.000 ≈ US$ 87.692
Комбајн
Евро Euro 5
Година 2005 Километража 3678 м/ч Сила 375 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS LEXION 580 TT
10
€ 89.480 BGN USD BGN 175.000 ≈ US$ 99.007
Комбајн
Евро Euro 5
Година 2004 Километража 2931 м/ч Сила 430 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
преса за четвртасти бали CLAAS QUADRANT 3200 RC
10
€ 50.110 BGN USD BGN 98.000 ≈ US$ 55.444
Преса за четвртасти бали
Година 2014 Километража Сила
Бугарија, СИЛИСТРА
силажен комбајн CLAAS LEXION 450
1
€ 43.460 BGN USD BGN 85.000 ≈ US$ 48.089
Силажен комбајн
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 3860 м/ч Сила 275 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS LEXION 580 TT 4X4
8
€ 109.900 BGN USD BGN 215.000 ≈ US$ 121.637
Комбајн
Година 2006 Километража 2350 м/ч Сила 430 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS LEXION 580 TT
1
€ 92.030 BGN USD BGN 180.000 ≈ US$ 101.836
Комбајн
Евро Euro 4
Година 2005 Километража 2870 м/ч Сила 430 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
Омилени : 0 Споредба : 0