Земјоделски машини CHALLENGER MT

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини CHALLENGER MT: 100 огласа

тркала трактор CHALLENGER MT445B
11
€ 19.900 USD ≈ US$ 22.019
Тркала трактор
Година 2008 Километража 8754 м/ч Сила 91.09 кс
Словачка, Levice
тркала трактор CHALLENGER MT445B 4x4, FORST, vin 089
11
€ 19.900 USD ≈ US$ 22.019
Тркала трактор
Година 10/2008 Километража 8754 м/ч Сила 91.09 кс
Словачка, Levice
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
трактор гасеничар CHALLENGER MT 875 / 865 B за делови
8
€ 33.200 USD ≈ US$ 36.736
Трактор гасеничар
Година 2007 Километража 3800 м/ч Сила 424 kW
Чехија, Bystřany u Teplic
трактор гасеничар CHALLENGER MT 875 / 865 B
9
€ 109.600 USD ≈ US$ 121.272
Трактор гасеничар
Година 2007 Километража 6000 м/ч Сила 424 kW
Чехија, Bystřany u Teplic
трактор гасеничар CHALLENGER MT775E
7
€ 136.000 USD ≈ US$ 150.484
Трактор гасеничар
Година 2015-08-08 Километража Сила
Германија, Gb-Gl7 1Yg Cirencester
трактор гасеничар CHALLENGER MT765E
7
€ 138.700 USD ≈ US$ 153.472
Трактор гасеничар
Година 2015-08-08 Километража Сила
Германија, Gb-Gl7 1Yg Cirencester
тркала трактор CHALLENGER MT685D
11
US$ 55.000 EUR ≈ € 49.706
Тркала трактор
Евро Euro 2
Година 2013 Километража 10265 м/ч Сила 340 кс
Украина, Нежин
трактор гасеничар CHALLENGER MT765D Tractor - £95,000 +vat
3
€ 105.500 USD ≈ US$ 116.736
Трактор гасеничар
Година 2013-08-08 Километража Сила
Германија, Gb-Gl7 1Yg Cirencester
трактор гасеничар CHALLENGER MT 765
6
преговара
Трактор гасеничар
Година 2004 Километража 8933 м/ч Сила 246 kW
Украина, Житомир
нови трактор гасеничар CHALLENGER MT 775 E-Serie
24
€ 198.500 USD ≈ US$ 219.640
Трактор гасеничар
Евро Euro 4
Година 12/2014 Километража 487 м/ч Сила 405 кс
Германија, Lübeck
трактор гасеничар CHALLENGER MT 865C(в кредит)
7
€ 135.000 USD ≈ US$ 149.377
Трактор гасеничар
Година 2009 Километража 7136 м/ч Сила 510 кс
Украина, Київ
тркала трактор CHALLENGER MT 655 C
30
€ 41.900 USD ≈ US$ 46.362
Тркала трактор
Година 2011 Километража 8979 м/ч Сила 290 кс
Украина, Гребінки
трактор гасеничар CHALLENGER MT 865 C
44
€ 129.200 USD ≈ US$ 142.960
Трактор гасеничар
Година 2011 Километража 4000 м/ч Сила 525 кс
Украина, Киев
трактор гасеничар CHALLENGER MT 865 C
34
€ 118.350 USD ≈ US$ 130.954
Трактор гасеничар
Година 2010 Километража 4700 м/ч Сила 525 кс
Украина, Киев
трактор гасеничар CHALLENGER MT 865 C
15
€ 120.000 USD ≈ US$ 132.780
Трактор гасеничар
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила 525 кс
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0