Земјоделски машини CASE CVX

Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини CASE CVX: 144 огласа

тркала трактор CASE CVX 1170
13
39.700 € USD ≈ 42.940 US$
Тркала трактор
Година 2005 Километража 7380 м/ч Сила 170 кс
Австрија, Korneuburg
тркала трактор CASE CVX 1170 PRIVATVK
13
49.500 € USD ≈ 53.540 US$
Тркала трактор
Година 2005 Километража 5950 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
тркала трактор CASE PUMA 230 CVX
13
59.000 € USD ≈ 63.810 US$
Тркала трактор
Година 2014-08-08 Километража 3372 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
трактор гасеничар CASE ROWTRAC 380 CVX PROFI
5
преговара
Трактор гасеничар
Година 2017-08-08 Километража 760 м/ч Сила 418 кс
Германија, De-16866 Gumtow Ot Vehlow
тркала трактор CASE Puma CVX 200
5
84.500 € USD ≈ 91.400 US$
Тркала трактор
Година 2016-08-08 Километража 2371 м/ч Сила 200 кс
Германија, 21702 Ahlerstedt
тркала трактор CASE Puma CVX 185
7
преговара
Тркала трактор
Година 2012-08-08 Километража 4394 м/ч Сила 205 кс
Германија, De-31188 Holle
тркала трактор CASE 185 CVX PROFI
7
42.900 € USD ≈ 46.400 US$
Тркала трактор
Година 2014-08-08 Километража 7140 м/ч Сила 185 кс
Германија, Hamburg
тркала трактор CASE Optum 270 CVX
7
127.000 € USD ≈ 137.400 US$
Тркала трактор
Година 2016-08-08 Километража 1220 м/ч Сила 271 кс
Германија, Hamburg
трактор гасеничар CASE ROWTRAC 380 CVX PROFI
4
преговара
Трактор гасеничар
Година 2017-08-08 Километража 885 м/ч Сила 415 кс
Германија, De-16866 Gumtow Ot Vehlow
тркала трактор CASE CVX 130 SPEZIAL
6
23.529,41 € USD ≈ 25.450 US$
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2003-08 Километража 8900 м/ч Сила 131 кс
Германија, De-64823 Gross-Umstadt
тркала трактор CASE PUMA CVX 185
8
51.750 € USD ≈ 55.970 US$
Тркала трактор
Година 2013-08-08 Километража 6461 м/ч Сила 185 кс
Германија, 28876 Oyten
тркала трактор CASE Optum 300 CVX
5
104.957,98 € USD ≈ 113.500 US$
Тркала трактор
Година 2018-08-08 Километража 1336 м/ч Сила 301 кс
Германија, 87656 Germaringen
тркала трактор CASE Puma CVX 185 EP
11
70.370,37 € USD ≈ 76.110 US$
Тркала трактор
Година 2013-08-08 Километража 4279 м/ч Сила 220 кс
Германија, Friedberg-Derching
тркала трактор CASE Puma CVX 185
6
39.800 € USD ≈ 43.050 US$
Тркала трактор
Година 2013-08-08 Километража Сила 220 кс
Германија, Bremen
тркала трактор CASE PUMA CVX 220 SCR
8
110.500 € USD ≈ 119.500 US$
Тркала трактор
Година 2018-08-08 Километража 988 м/ч Сила 220 кс
Германија, 28876 Oyten
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи
Претплати се