Филтри -

Земјоделски машини CASE IH од Украина

Резултати од пребарување: 425 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини CASE IH од Украина: 425 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор CASE IH Magnum 310
1
ВИДЕО
30.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2009 Километража 8190 м/ч Сила 310 кс
Украина, Полтава
култиватор CASE IH 4300/4800
12
11.000 US$ EUR ≈ 9.455 €
Култиватор
Година Километража Сила
Украина, Вінниця
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн CASE IH 9230 в наявності в Україні!
71
цена на барање
Комбајн
Година 2014 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Володарка
комбајн CASE IH 8010
13
цена на барање
Комбајн
Година 2008 Километража Сила
Украина, Володарка
тркала трактор CASE IH Magnum 310
5
21.500 US$ EUR ≈ 18.480 €
Тркала трактор
Година 2007 Километража Сила
Украина, Сумы
жетварка CASE IH 1020 Flex
4
12.000 US$ EUR ≈ 10.310 €
Жетварка
Година 2002 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
подривач CASE IH Ecolo Tiger 530
4
17.500 US$ EUR ≈ 15.040 €
Подривач
Година Километража Сила
Украина, Харьков
култиватор CASE IH 4900  8м под 180л.с. рассрочка оплаты!
5
13.800 US$ EUR ≈ 11.860 €
Култиватор
Година Километража Сила
Украина, Сумы
тркала трактор CASE IH Magnum 340
10
55.000 US$ EUR ≈ 47.280 €
Тркала трактор
Година 2011 Километража 9011 м/ч Сила
Украина, Васильковский р-н., с. Путровка
тркала трактор CASE IH Magnum 310
3
18.700 US$ EUR ≈ 16.070 €
Тркала трактор
Носивост 9000 кг Евро Euro 2
Година 2006 Километража 20025 м/ч Сила 310 кс
Украина, Пісочин
комбајн CASE IH 5140
3
150.000 US$ EUR ≈ 128.900 €
Комбајн
Година 2020 Километража Сила 312 кс
Украина, Юбилейное
нови диск брана CASE IH  True-Tandem 375 25FT
6
40.000 US$ EUR ≈ 34.380 €
Диск брана
Година 2019 Километража Сила
Украина, Юбилейное
тркала трактор CASE IH Steiger 500
26
ВИДЕО
80.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Евро Euro 2
Година 2013 Километража 4435 м/ч Сила 500 кс
Украина, Юбилейное
нови комбајн CASE IH 5140
6
150.000 US$ EUR ≈ 128.900 €
Комбајн
Година 2018 Километража Сила 312 кс
Украина, Юбилейное
нови слама култиватор CASE IH Ecolo tiger  875
14
60.000 US$ EUR ≈ 51.570 €
Слама култиватор
Година 2018 Километража Сила
Украина, Юбилейное
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 425 огласа
Прикажи
Претплати се