Филтри -

Земјоделски машини CASE IH од Романија

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини CASE IH од Романија: 39 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн CASE IH 2388
4
38.300 US$ EUR ≈ 32.730 €
Комбајн
Година 07/2007 Километража 6330 м/ч Сила 330 кс
Романија
тркала трактор CASE IH Magnum 7230 Series
27
ВИДЕО
аукција аукција
Тркала трактор
Година 2000 Километража 17450 м/ч Сила 170 кс
Романија, Cluj-Napoca
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор CASE IH MX 180
49
ВИДЕО
аукција аукција
Тркала трактор
Година 2000 Километража 10830 м/ч Сила 175 кс
Романија, Cluj-Napoca
тркала трактор CASE IH CS150
6
16.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2002 Километража Сила 150 кс
Романија, Bihor
подривач CASE IH Ecolo Tiger 875
2
58.000 € Без ДДВ
Подривач
Година 2016 Километража Сила
Романија, București
нови диск брана CASE IH Ecolo Tiger 875
2
59.850 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2015 Километража Сила
Романија, București
тркала трактор CASE IH MX 150
9
цена на барање
Тркала трактор
Година 2002 Километража Сила 150 кс
Романија, Cicir
тркала трактор CASE IH MX 220
9
22.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2002 Километража 8826 м/ч Сила
Романија, București
комбинирана сеалка CASE IH Early Riser 1245
4
69.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2015 Километража Сила
Романија, București
комбинирана сеалка CASE IH Early Riser 1245
4
69.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2015 Километража Сила
Романија, București
тркала трактор CASE IH Quadtrac 535
8
86.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2010 Километража 8662 м/ч Сила 535 кс
Романија, București
тркала трактор CASE IH MX 240
8
9.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2002 Километража 10902 м/ч Сила 241 кс
Романија, București
тркала трактор CASE IH Magnum 340
10
79.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2011 Километража 4240 м/ч Сила
Романија, București
тркала трактор CASE IH 7230
7
16.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1996 Километража 17568 м/ч Сила 207 кс
Романија, București
тркала трактор CASE IH MX 200
7
19.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2002 Километража 11600 м/ч Сила 200 кс
Романија, București
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се