Филтри -

Земјоделски машини CASE IH од Полска

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини CASE IH од Полска: 43 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор CASE IH MX 155 MAXXUM
34
20.880 € PLN 95.000 PLN
Тркала трактор
Година 2004 Километража 9 км Сила 155 кс
Полска, 87-148
тркала трактор CASE IH MXM 120 - 2004 ROK - 8494 h - STAN IDEALNY
9
17.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година Километража 8494 км Сила
Полска, Kudowa Zdrój
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
силажен комбајн CASE IH 2388
4
35.000 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 1999 Километража Сила
Полска, Srebrna Góra
комбајн CASE IH IH 5088
4
70.300 €
Комбајн
Година 2012 Километража 4500 м/ч Сила 300 кс
Полска
нови тркала трактор CASE IH PUMA 140
11
70.330 € PLN 320.000 PLN
Тркала трактор
Евро Euro 5
Година 2019 Километража 5 м/ч Сила 140 кс
Полска, Górno 88
нови тркала трактор CASE IH PUMA 140
14
70.330 € PLN 320.000 PLN
Тркала трактор
Евро Euro 4
Година 2019 Километража 4 м/ч Сила 140 кс
Полска, Górno 88
тркала трактор CASE IH Puma 210
17
25.270 € PLN 115.000 PLN
Тркала трактор
Година 2009 Километража 15700 м/ч Сила
Полска, Widełki
тркала трактор CASE IH MAXXUM 100
6
24.720 € PLN 112.500 PLN
Тркала трактор
Година 2013 Километража 4000 м/ч Сила 100 кс
Полска, Racławice
преса за роло бали CASE IH RBX 341, krone claas  welger
10
6.263 € PLN 28.500 PLN
Преса за роло бали
Година 2004 Километража Сила
Полска, Łuków
комбајн CASE IH Kombajn zbożowy Case IH Axial-Flow8240 z Hederem zbożowym CASE I
7
180.200 € PLN 820.000 PLN
Комбајн
Година 2016 Километража 400 м/ч Сила 420 kW
Полска, Kraków
тркала трактор CASE IH MXU 115 MAXXUM
10
ВИДЕО
23.950 € PLN 109.000 PLN
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2012 Километража 6500 м/ч Сила 115 кс
Полска, Damasławek
тркала трактор CASE IH 7250 PRO
10
20.880 € PLN 95.000 PLN
Тркала трактор
Година 1997 Километража 8500 м/ч Сила
Полска, Główczyce
тркала трактор CASE IH MAGNUM MX 270 - 2002 ROK
8
ВИДЕО
20.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2002 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
тркала трактор CASE IH 7240
1
17.580 € PLN 80.000 PLN
Тркала трактор
Година 1995 Километража 12000 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
тркала трактор CASE IH MAGNUM 380 CVX - 2177 h - 2017 ROK - AUTOPILOT - 900/60 R42
5
137.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2017 Километража 2177 м/ч Сила 421 кс
Полска, Kudowa Zdrój
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се