Филтри -

Земјоделски машини CASE IH од Германија

Резултати од пребарување: 473 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини CASE IH од Германија: 473 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор CASE IH Maxxum 140
7
24.900 €
Тркала трактор
Година 2009-08-08 Километража 12749 м/ч Сила 140 кс
Германија, Kunde
тркала трактор CASE IH CVX 1190
5
21.000 €
Тркала трактор
Година 2004-08-08 Километража 9150 м/ч Сила 192 кс
Германија, 17098 Friedland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор CASE IH 733 AS
4
11.400 €
Тркала трактор
Година Километража 9700 м/ч Сила
Германија, De-82387 Antdorf
преса за четвртасти бали CASE IH RBX 463
2
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2007 Километража Сила
Германија, Kruft
тркала трактор CASE IH JXU 95
20
27.800 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година Километража 4617 м/ч Сила 98 кс
Германија, De-48268 Greven
тркала трактор CASE IH 733 AS
9
12.195 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година Километража 8625 м/ч Сила 61 кс
Германија, De-48268 Greven
тркала трактор CASE IH CS 86 A
29
23.939 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година Километража 3922 м/ч Сила 91 кс
Германија, De-48268 Greven
тркала трактор CASE IH MXU 115 mit Herder Mulcher
10
36.900 €
Тркала трактор
Година 2004-08-08 Километража 7811 м/ч Сила 116 кс
Германија, Kunde
тркала трактор CASE IH Farmall 75 A
4
24.790 €
Тркала трактор
Година Километража 2680 м/ч Сила
Германија, De-82387 Antdorf
тркала трактор CASE IH Puma CVX 200
3
73.000 €
Тркала трактор
Година 2013-08-08 Километража 4880 м/ч Сила 203 кс
Германија, De-28816 Stuhr
тркала трактор CASE IH CS 95 Pro
20
31.513 €
Тркала трактор
Година Километража 3573 м/ч Сила 97 кс
Германија, De-48268 Greven
тркала трактор CASE IH MAGNUM 7120
3
9.000 €
Тркала трактор
Година 1991-08-08 Километража Сила
Германија, De-16866 Vehlow
тркала трактор CASE IH Farmall 75
4
24.790 €
Тркала трактор
Година Километража 2680 м/ч Сила
Германија, De-82387 Antdorf
тркала трактор CASE IH CVX 1155
19
26.050 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2005-08-08 Километража 11144 м/ч Сила
Германија, De-48268 Greven
тркала трактор CASE IH Maxxum 115 MXU
9
24.790 €
Тркала трактор
Година 2006-08-08 Километража 5100 м/ч Сила
Германија, De-82387 Antdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 473 огласа
Прикажи
Претплати се