Филтри -

Земјоделски машини CASE IH од Франција

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини CASE IH од Франција: 63 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор CASE IH 844
10
10.000 €
Тркала трактор
Година 1980-08-08 Километража 5000 м/ч Сила 82 кс
Франција, Fr-10110 Polisot
комбајн CASE IH AXIAL 2188
7
48.000 €
Комбајн
Година 1997-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-51100 Reims
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор CASE IH PUMA150CVX
4
79.000 €
Тркала трактор
Година 2016-08-08 Километража 976 м/ч Сила
Франција, Fr-85120 Antigny
тркала трактор CASE IH MAXXUM115
3
46.000 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2012-08-08 Километража 3452 м/ч Сила 117 кс
Франција, Fr-85120 Antigny
тркала трактор CASE IH MX180
6
25.000 €
Тркала трактор
Година 2000-08-08 Километража 4800 м/ч Сила 182 кс
Франција, Fr-85120 Antigny
тркала трактор CASE IH FARMALL 95C
1
30.500 €
Тркала трактор
Година 2014-08-08 Километража 2450 м/ч Сила 97 кс
Франција, Fr-85120 Antigny
тркала трактор CASE IH MAGNUM 315
1
аукција аукција
Тркала трактор
Година 2012 Километража 3070 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
тркала трактор CASE IH PUMA180CVX
7
46.500 €
Тркала трактор
Година 2009-08-08 Километража 5700 м/ч Сила 182 кс
Франција, Fr-53640 Le Horps
преса за четвртасти бали CASE IH CUBIQUE 540
10
9.000 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Година 1998 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
тркала трактор CASE IH PJV 65
9
8.850 €
Тркала трактор
Година 2002-08-08 Километража 6000 м/ч Сила 65 кс
Франција, Fr-44270 St Etienne De Mer Morte
тркала трактор CASE IH FARMALL U PRO 105
3
34.000 €
Тркала трактор
Година 2013-08-08 Километража 4600 м/ч Сила 106 кс
Франција, Fr-50540 Isigny-Le-Buat
тркала трактор CASE IH MX 100C
6
18.000 €
Тркала трактор
Година 1998-08-08 Километража 6945 м/ч Сила 102 кс
Франција, Fr-76850 Bosc Le Hard
тркала трактор CASE IH FARMALL U PRO 105
3
37.000 €
Тркала трактор
Година 2014-08-08 Километража 1700 м/ч Сила 106 кс
Франција, Fr-50540 Isigny-Le-Buat
тркала трактор CASE IH MAXXUM CVX 125
3
67.000 €
Тркала трактор
Година 2017-08-08 Километража 1450 м/ч Сила 126 кс
Франција, Fr-50540 Isigny-Le-Buat
тркала трактор CASE IH FARMALL U PRO 105
4
34.000 €
Тркала трактор
Година 2013-08-08 Километража 3800 м/ч Сила 106 кс
Франција, Fr-50540 Isigny-Le-Buat
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се