Филтри -

Земјоделски машини CASE IH од Данска

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини CASE IH од Данска: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
жетварка CASE IH 35" Vario
8
цена на барање
Жетварка
Година 2009 Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн CASE IH 1660 sælges i dele/for spareparts за делови
11
цена на барање
Комбајн
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
жетварка CASE IH 13"
8
цена на барање
Жетварка
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
жетварка CASE IH 20"
8
цена на барање
Жетварка
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
жетварка CASE IH CF 80 ubrugte skareborde til ophug 22" 24"
8
цена на барање
Жетварка
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн CASE IH 1640 sælges i dele/for spareparts за делови
8
цена на барање
Комбајн
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн CASE IH 1460 Axialflow Sælges i dele/For parts
14
ВИДЕО
цена на барање
Комбајн
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн CASE IH 1680 за делови
8
цена на барање
Комбајн
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
силажен комбајн CASE IH Mammoth 8790 sælges i dele/for spareparts
8
цена на барање
Силажен комбајн
Година 1999 Километража Сила
Данска, Hemmet
жетварка CASE IH 22"
18
цена на барање
Жетварка
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
жетварка CASE IH 30" Vario
23
12.087 €
Жетварка
Година 2009 Километража Сила
Данска, Hemmet
тркала трактор CASE IH Farmall 75C koblings frit vendergear
17
28.176 €
Тркала трактор
Година 2017 Километража 319 м/ч Сила 75 кс
Данска, Lintrup
жетварка CASE IH 17,5"
24
цена на барање
Жетварка
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
жетварка CASE IH CF80
10
цена на барање
Жетварка
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн CASE IH 9230 Sælges i dele/for parts за делови
11
цена на барање
Комбајн
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се