Филтри -

Земјоделски машини CASE IH од Бугарија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини CASE IH од Бугарија: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор CASE IH Farmall 95A
13
ВИДЕО
23.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2016 Километража 2002 м/ч Сила
Бугарија, София
адаптер за пченка CASE IH МХ 1270
5
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Сила
Бугарија, Търговище
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
диск брана CASE IH Ecolo Tiger 870SR
4
27.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2012 Километража Сила
Бугарија, София
комбајн CASE IH AF9120
15
ВИДЕО
80.000 € Без ДДВ
Комбајн
Евро Euro 3
Година 2009 Километража 4957 м/ч Сила 490 кс
Бугарија, София
жетварка CASE IH 2040/GXHP 24/7.3m
3
6.500 € Без ДДВ
Жетварка
Година 2005 Километража 3500 м/ч Сила
Бугарија, София
жетварка CASE IH 40ft/12.5m
4
34.000 € Без ДДВ
Жетварка
Година 2014 Километража 20 м/ч Сила
Бугарија, София
трактор гасеничар CASE IH Quadtrac 500
17
ВИДЕО
239.000 € Без ДДВ
Трактор гасеничар
Евро Euro 4
Година 2013 Километража 409 м/ч Сила 500 кс
Бугарија, София
тркала трактор CASE IH MAGNUM 290
13
ВИДЕО
48.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Евро Euro 4
Година 2012 Километража 4993 м/ч Сила 290 кс
Бугарија, София
комбајн CASE IH AF9120
13
ВИДЕО
80.000 € Без ДДВ
Комбајн
Евро Euro 3
Година 2009 Километража 4736 м/ч Сила
Бугарија, София
комбајн CASE IH AF 9010
17
50.000 € Без ДДВ
Комбајн
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 5954 м/ч Сила 530 кс
Бугарија, София
трактор гасеничар CASE IH STX 500
15
ВИДЕО
70.000 € Без ДДВ
Трактор гасеничар
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 8000 м/ч Сила 500 кс
Бугарија, София
тркала трактор CASE IH Magnum 235
10
ВИДЕО
68.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Евро Euro 4
Година 2012 Километража 2337 м/ч Сила
Бугарија, София
жетварка CASE IH GXHP 30/30ft/9m
4
9.500 € Без ДДВ
Жетварка
Година 2009 Километража 2500 м/ч Сила
Бугарија, София
тркала трактор CASE IH Magnum 280
13
ВИДЕО
28.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 8701 м/ч Сила 280 кс
Бугарија, София
комбајн CASE IH AF 9120
15
80.000 € Без ДДВ
Комбајн
Евро Euro 3
Година 2010 Километража 4862 м/ч Сила 490 кс
Бугарија, София
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се