Филтри -

Земјоделски машини CASE IH од Австрија

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини CASE IH од Австрија: 41 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор CASE IH Magnum 370 CVX
6
99.800 €
Тркала трактор
Година 2016-08-08 Километража 5900 м/ч Сила 373 кс
Австрија, At-2320 Schwechat
тркала трактор CASE IH 130 MAXXUM PRIVATVK
13
62.500 €
Тркала трактор
Година 2015 Километража 1300 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор CASE IH JX 90
21
27.900 €
Тркала трактор
Година 2008 Километража 2638 м/ч Сила
Австрија, Kalsdorf
тркала трактор CASE IH IHC 884 S
13
11.900 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1976 Километража 5900 м/ч Сила 80.22 кс
Австрија, Attnang-Puchheim
тркала трактор CASE IH CX 90
20
29.500 €
Тркала трактор
Година 2000 Километража 6660 м/ч Сила
Австрија, Kirchdorf
тркала трактор CASE IH 4210 xl a
10
14.070 €
Тркала трактор
Година 1996-08-08 Километража 6250 м/ч Сила
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор CASE IH Quantum 80F
12
цена на барање
Тркала трактор
Година 2019-08-08 Километража Сила 76 кс
Австрија, At-4522 Sierning
тркала трактор CASE IH 4240
12
16.200 €
Тркала трактор
Година 1996 Километража 3086 м/ч Сила
Австрија, Wiener Neustadt
тркала трактор CASE IH Vestrum 120 CVXDrive
11
цена на барање
Тркала трактор
Година 2020-08-08 Километража 5 м/ч Сила 132 кс
Австрија, At-4522 Sierning
тркала трактор CASE IH Farmall 55 C Basis
8
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила 57 кс
Австрија, At-4522 Sierning
тркала трактор CASE IH Vestrum 120 CVXDrive
11
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража 5 м/ч Сила 133 кс
Австрија, At-4522 Sierning
тркала трактор CASE IH Farmall 75 A
10
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила 76 кс
Австрија, At-4522 Sierning
тркала трактор CASE IH Farmall 55 C Basis
8
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила 57 кс
Австрија, At-4522 Sierning
преса за четвртасти бали CASE IH RB 455 Variabel mit Schneidwerk
8
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2019-08-08 Километража Сила
Австрија, At-4522 Sierning
тркала трактор CASE IH Farmall 85
7
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила 87 кс
Австрија, At-4522 Sierning
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се