Земјоделски машини CASE IH MX

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини CASE IH MX: 37 огласа

тркала трактор CASE IH MX 270
12
€ 22.000 USD ≈ US$ 24.343
Тркала трактор
Година 2004 Километража 8000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
тркала трактор CASE IH MX 170
4
€ 16.740 HUF USD HUF 5.500.000 ≈ US$ 18.521
Тркала трактор
Година 2000 Километража 10000 м/ч Сила 166 кс
Унгарија, Kecskemét
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор CASE IH MX 270
16
€ 35.000 USD ≈ US$ 38.727
Тркала трактор
Година 2001 Километража 6700 м/ч Сила 270 кс
Украина, с. Волиця
тркала трактор CASE IH Maxxum MX90C
9
€ 12.990 GBP USD £ 11.750 ≈ US$ 14.374
Тркала трактор
Година 1999 Километража 6641 м/ч Сила 90 кс
Обединето Кралство, SLINGSBY
тркала трактор CASE IH MX 135
8
€ 12.440 GBP USD £ 11.250 ≈ US$ 13.762
Тркала трактор
Година 1999 Километража Сила 135 кс
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
тркала трактор CASE IH MX 270
5
€ 25.260 PLN USD PLN 110.000 ≈ US$ 27.948
Тркала трактор
Година 2001 Километража 12721 м/ч Сила 367 кс
Полска, Srebrna Góra
тркала трактор CASE IH MX 170
9
€ 19.750 USD ≈ US$ 21.853
Тркала трактор
Година 1997 Километража 11180 м/ч Сила 170 кс
Холандија, Stiens
тркала трактор CASE IH MX150
10
преговара
Тркала трактор
Година 2001 Километража 8000 м/ч Сила 135 кс
Италија, Lograto
тркала трактор CASE IH IH MX285
13
€ 27.500 USD ≈ US$ 30.429
Тркала трактор
Година 2005-01-01 Километража 9837 м/ч Сила
Холандија, Mijnsheerenland
тркала трактор CASE IH MX 170
9
€ 18.500 USD ≈ US$ 20.470
Тркала трактор
Година 2002 Километража 7800 м/ч Сила 170 кс
Романија, Bihor
тркала трактор CASE IH MX285
9
€ 27.500 USD ≈ US$ 30.429
Тркала трактор
Година 2005 Километража Сила
Романија, Bihor
тркала трактор CASE IH MX
8
€ 59.999 USD ≈ US$ 66.389
Тркала трактор
Година 2003 Километража 4823 м/ч Сила 238 кс
Украина, Звенигородка
тркала трактор CASE IH MX110
1
преговара
Тркала трактор
Година 2001 Километража Сила 110 кс
Романија, Cicir
тркала трактор CASE IH MX 270
6
€ 21.000 USD ≈ US$ 23.236
Тркала трактор
Година 2000 Километража 11700 м/ч Сила 306 кс
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
тркала трактор CASE IH MX240 D.T за делови
4
преговара
Тркала трактор
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Омилени : 0 Споредба : 0