Филтри -

Земјоделски машини CASE IH

Резултати од пребарување: 1309 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини CASE IH: 1309 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
рото брана CASE IH 181
1
1.750 US$ EUR ≈ 1.504 €
Рото брана
Година Километража Сила
САД, Memphis
комбајн CASE IH 8010
1
68.000 US$ EUR ≈ 58.450 €
Комбајн
Година 2004 Километража 2 км Сила 400 кс
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор CASE IH MX150
12
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража 2900 м/ч Сила
Италија, Lograto
пневматска прецизна сеалка CASE IH 1250
1
39.900 US$ EUR ≈ 34.300 €
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
САД, Memphis
тркала трактор CASE IH FARMALL 65 C KOMFORT
6
32.900 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2012-08-08 Километража 825 м/ч Сила 65 кс
Германија, De-25578 Daegeling
жетварка CASE IH 3020 Terra flex
7
18.000 US$ EUR ≈ 15.470 €
Жетварка
Година 2013 Километража Сила
Украина, Умань
жетварка CASE IH Case In 3020 Terra Flex
11
18.000 US$ EUR ≈ 15.470 €
Жетварка
Година 2013 Километража Сила
Украина, Умань
тркала трактор CASE IH MX 200
10
цена на барање
Тркала трактор
Година 2002 Километража 5900 м/ч Сила 200 кс
Франција, SEVIGNY WALEPPE
влечена прскалка CASE IH Spritze 3000TS
4
4.900 €
Влечена прскалка
Година 1998-08-08 Километража Сила
Германија, 74722 Buchen
нови комбајн CASE IH Axial-Flow 7250 Harvest Command
11
279.000 US$ EUR ≈ 239.800 €
Комбајн
Година 2020 Километража 1 м/ч Сила 500 кс
Украина, Кропивницький
подривач CASE IH 14
6
9.000 US$ EUR ≈ 7.736 €
Подривач
Година Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Кировоград
комбајн CASE IH 9230 в наявності в Україні!
71
цена на барање
Комбајн
Година 2014 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Володарка
комбајн CASE IH 8010
13
цена на барање
Комбајн
Година 2008 Километража Сила
Украина, Володарка
комбајн CASE IH 8120
1
ВИДЕО
75.000 € Без ДДВ
Комбајн
Година 2009 Километража 1886 м/ч Сила 420 кс
Украина, Полтава
тркала трактор CASE IH FARMALL 75
9
29.990 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2019 Километража 24 м/ч Сила 75 кс
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1309 огласа
Прикажи
Претплати се