Филтри -

Земјоделски машини CASE

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини CASE: 34 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор CASE Magnum 340
28
71.500 € USD ≈ 80.720 US$
Тркала трактор
Година 2012 Километража 4473 м/ч Сила 340 кс
Унгарија, Csengele
тркала трактор CASE Vestrum 120 CVXDrive
11
цена на барање
Тркала трактор
Година 2020-08-08 Километража 5 м/ч Сила 132 кс
Австрија, At-4522 Sierning
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор CASE Vestrum 120 CVXDrive
11
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража 5 м/ч Сила 133 кс
Австрија, At-4522 Sierning
тркала трактор CASE Farmall 55 C Basis
8
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила 57 кс
Австрија, At-4522 Sierning
преса за четвртасти бали CASE RB 455 Variabel mit Schneidwerk
8
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2019-08-08 Километража Сила
Австрија, At-4522 Sierning
тркала трактор CASE Farmall 85
7
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила 87 кс
Австрија, At-4522 Sierning
тркала трактор CASE Quantum 80CL
9
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила 82 кс
Австрија, At-4522 Sierning
преса за четвртасти бали CASE RB 545 Silage Pack
20
59.500 € USD ≈ 67.180 US$
Преса за четвртасти бали
Година 2019-08-08 Километража Сила
Австрија, At-4522 Sierning
тркала трактор CASE CS 86
9
24.900 € USD ≈ 28.110 US$
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2000-08-08 Километража 4578 м/ч Сила 91 кс
Германија, De-84539 Ampfing
тркала трактор CASE 844 S
4
9.580 € USD ≈ 10.820 US$
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1978-08-08 Километража 8947 м/ч Сила 82 кс
Германија, De-84539 Ampfing
тркала трактор CASE FARMAL 95A
10
33.500 € USD ≈ 37.820 US$
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2014-08-08 Километража 2200 м/ч Сила 97 кс
Франција, Fr-40500 Saint Sever
тркала трактор CASE 844 S
7
9.580 € USD ≈ 10.820 US$
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1978-08-08 Километража 8947 м/ч Сила 82 кс
Германија, De-84539 Ampfing
тркала трактор CASE CS 130
4
32.500 € USD ≈ 36.690 US$
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2000-08-08 Километража 7591 м/ч Сила 133 кс
Германија, De-84539 Ampfing
преса за четвртасти бали CASE RB 344 RC
4
22.681 € USD ≈ 25.610 US$
Преса за четвртасти бали
Година 2020-08-08 Километража Сила
Германија, De-64823 Gross-Umstadt
тркала трактор CASE Puma 160 MC
9
69.000 € USD ≈ 77.900 US$
Тркала трактор
Година 2014-08-08 Километража 1000 м/ч Сила 182 кс
Франција, Fr-82004 Montauban
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се