Филтри -

Земјоделски машини CARUELLE

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини CARUELLE: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
влечена прскалка CARUELLE 320
5
11.500 US$ EUR ≈ 9.875 €
Влечена прскалка
Година 2011 Километража Сила
Украина, Тернополь
прскалка монтирана на трактор CARUELLE FLASH
10
1.100 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Зафатнина 1000 л
Година 1994 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
самоодна прскалка CARUELLE PR 340
4
30.450 € UAH 999.000 UAH
Самоодна прскалка
Година 2005 Километража 3050 м/ч Сила 180 кс
Украина, Харьков
самоодна прскалка CARUELLE NYMPHEOS 4240
30
33.000 €
Самоодна прскалка
Година 2009 Километража 4100 м/ч Сила 199 кс
Литванија, Kaunas
самоодна прскалка CARUELLE UTL4000 Pulverisateur 28 m
1
аукција аукција
Самоодна прскалка
Година 2000 Километража 3512 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
влечена прскалка CARUELLE Olympia 400S
5
19.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2008 Километража Сила
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
самоодна прскалка CARUELLE NIMPHEOS 4240
16
24.000 US$ EUR ≈ 20.610 €
Самоодна прскалка
Година 2011 Километража 8666 м/ч Сила
Украина, Золотоноша
самоодна прскалка CARUELLE Nympheos
15
72.500 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2015-01-01 Километража 2800 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се