Филтри -

Земјоделски машини CARRARO од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини CARRARO од Германија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор CARRARO Tigertrac 2500
15
8.400 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1997-04 Километража 3958 м/ч Сила 21.75 кс
Германија, Oelsnitz/ V
тркала трактор CARRARO HR 5500
5
11.292 €
Тркала трактор
Година 2009-08-08 Километража 2548 м/ч Сила 48 кс
Германија, 27793 Wildeshausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор CARRARO 7700 TigreTrac
7
16.000 €
Тркала трактор
Година 1992-08-08 Километража Сила
Германија, De-79400 Kandern
мини трактор CARRARO SRX 8400 Ergit-ST
5
23.500 €
Мини трактор
Година 2006-08-08 Километража 2000 м/ч Сила 68 кс
Германија, 26655 Westerstede
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се