Филтри -

Земјоделски машини CARRARO

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини CARRARO: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пневматска прецизна сеалка CARRARO 3000
5
аукција аукција
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Шпанија, Zuera
механичка сеалка CARRARO TEXAS 17 Rows
10
аукција аукција
Механичка сеалка
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор CARRARO 78.2
34
аукција аукција
Тркала трактор
Година 1982 Километража 5185 км Сила
Италија, Caorso (PC)
мотокултиватор CARRARO CARRARINO 510
6
2.100 € Без ДДВ
Мотокултиватор
Година Километража Сила
Италија, Fonte (TV)
тркала трактор CARRARO 8008 CAB
9
16.500 €
Тркала трактор
Година 1997 Километража Сила
Италија, Roma
тркала трактор CARRARO TigreTrac 4400 HST
12
11.300 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2004 Километража 2500 м/ч Сила 35.4 кс
Чехија, Bystřany u Teplic
тркала трактор CARRARO Tigertrac 2500
15
6.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1997-04 Километража 3958 м/ч Сила 21.75 кс
Германија, Oelsnitz/ V
шумски трактор CARRARO 6000
1
цена на барање
Шумски трактор
Година 1973 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
тркала трактор CARRARO HR 5500
5
11.292 €
Тркала трактор
Година 2009-08-08 Километража 2548 м/ч Сила 48 кс
Германија, 27793 Wildeshausen
тркала трактор CARRARO 7700 TigreTrac
7
16.000 €
Тркала трактор
Година 1992-08-08 Километража Сила
Германија, De-79400 Kandern
тркала трактор CARRARO Super Tiger 7000
13
7.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 01/1995 Километража Сила
Холандија, Hollandscheveld
мини трактор CARRARO SRX 8400 Ergit-ST
5
23.500 €
Мини трактор
Година 2006-08-08 Километража 2000 м/ч Сила 68 кс
Германија, 26655 Westerstede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се