Филтри -

Земјоделски машини BREMER

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини BREMER: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
брана BREMER ECO 600
10
26.900 €
Брана
Година 2018-08-08 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
слама култиватор BREMER GRUBBER
8
3.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2011 Километража Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
диск брана BREMER Eco 500
4
7.650 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2016 Километража Сила
Германија, Rietberg
земјоделски валјак BREMER PGS 400H Frontpolygonringwalze
9
7.500 €
Земјоделски валјак
Носивост 2 кг
Година 2012-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
брана BREMER ECO 600
14
23.900 €
Брана
Година 2018-08-08 Километража Сила
Германија, 23881 Alt Mölln
машина за подготовка на почвата за сеидба BREMER GFS 6 Federzinkenegge
3
5.378 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2008 Километража Сила
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
култиватор BREMER GRUBBER
5
4.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Сила
Германија, Schneverdingen
земјоделски валјак BREMER EK 600 H
9
6.700 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2010 Километража Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се