Филтри -

Земјоделски машини BOMFORD TURNER од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини BOMFORD TURNER: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
косачка BOMFORD TURNER  Tri-Wing 6000 Bat Wing Mower
8
9.344 € GBP 8.500 GBP
Косачка
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
косилка за трева BOMFORD TURNER BANDIT B2250
7
аукција аукција
Косилка за трева
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови косачка BOMFORD TURNER HAWK 54
4
цена на барање
Косачка
Година 2020 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
нови косачка BOMFORD TURNER  RAVEN 47
3
цена на барање
Косачка
Година 2020 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
косачка BOMFORD TURNER BOMFORD FALCON VFA
1
аукција аукција
Косачка
Година 2014 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
мулчер BOMFORD TURNER Falcon Evo 6.5M Forward Reach Hedgecutter
8
14.240 € GBP 12.950 GBP
Мулчер
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
рото фреза BOMFORD TURNER Dyna Drive
8
7.590 €
Рото фреза
Година Километража Сила
Германија, 17094 Pragsdorf
плуг BOMFORD TURNER 3 Disc
3
797 € GBP 725 GBP
Плуг
Година 1996 Километража Сила
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
мулчер BOMFORD TURNER B40 PowerPlus HeadCutter
7
цена на барање
Мулчер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
мулчер BOMFORD TURNER  Raptor 2000
8
4.672 € GBP 4.250 GBP
Мулчер
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
нови косачка BOMFORD TURNER KESTREL EVO S50 5.00M
9
цена на барање
Косачка
Година 2018 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се