Филтри -

Земјоделски машини BOBRUISKAGROMASH

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини BOBRUISKAGROMASH: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови ѓубриво засилувач BOBRUISKAGROMASH РУ-7000
4
8.686 € UAH 285.000 UAH
Ѓубриво засилувач
Носивост 7000 кг
Година 2015 Километража Сила
Украина, Вишневое
растурач на арско ѓубре BOBRUISKAGROMASH Прт-11
21
цена на барање
Растурач на арско ѓубре
Година 2015 Километража Сила
Украина, Теребовля
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
растурач на арско ѓубре BOBRUISKAGROMASH Прт
27
1.500 US$ EUR ≈ 1.288 €
Растурач на арско ѓубре
Година 2010 Километража Сила
Украина, Теребовля
нови косачка BOBRUISKAGROMASH КСП-2.1
1
331,90 € RUB 29.830 RUB
Косачка
Година 2020 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се