Филтри -

Земјоделски машини BIARZDKI

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини BIARZDKI: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови влечена прскалка BIARZDKI 2500L
17
ВИДЕО
15.000 US$ EUR ≈ 12.880 €
Влечена прскалка
Година 2017 Километража Сила
Украина
нови прскалка монтирана на трактор BIARZDKI Opryskiwacz zawieszany 300 l /Anbauspritzen 300
3
640,30 € PLN 2.900 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Година 2020 Километража Сила
Полска, Hajnówka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови прскалка монтирана на трактор BIARZDKI Feldspritze/ Sprayer/ Opryskiwacz zawieszany 1000 l / 1
5
1.448 € PLN 6.560 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови влечена прскалка BIARZDKI Opryskiwacz zaczepiany 1500/15 / Sprize 1500/15
13
7.700 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2020 Километража Сила
Полска, Hajnówka
нови прскалка монтирана на трактор BIARZDKI Opryskiwacz zawieszany 1000/15/ Anbauspritze
8
1.900 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година 2020 Километража Сила
Полска, Hajnówka
нови прскалка монтирана на трактор BIARZDKI Feldspritze 600/ 12 / Opryskiwacz 600/12
12
1.100 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година 2020 Километража Сила
Полска, Hajnówka
нови прскалка монтирана на трактор BIARZDKI Feldspritze 1200l /15 Opryskiwacz 1200l / 15
5
2.400 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година 2020 Километража Сила
Полска, Hajnówka
нови прскалка монтирана на трактор BIARZDKI Anbauspritze 500l 12 m/Mounted sprayer/Pulverizador sus
13
1.027 € PLN 4.650 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Година 2019 Километража Сила
Полска, Choroszcz
нови прскалка монтирана на трактор BIARZDKI  Anbauspritze 800l 12 m/Mounted sprayer/Pulverizador sus
14
1.192 € PLN 5.400 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Година 2019 Километража Сила
Полска, Choroszcz
нови прскалка монтирана на трактор BIARZDKI Anbauspritze 1200l 15 m/Mounted sprayer/Pulverizador su
12
2.208 € PLN 10.000 PLN
Прскалка монтирана на трактор
Година 2019 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се