Филтри -

Земјоделски машини BASELIER

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини BASELIER: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
фреза за формирање на брегови BASELIER FK19281
10
4.500 € Со вклучен ДДВ
Фреза за формирање на брегови
Година 1999 Километража Сила
Украина, с. Волиця
фреза за формирање на брегови BASELIER
2
5.600 US$ EUR ≈ 4.751 €
Фреза за формирање на брегови
Година 2009 Километража Сила
Украина, Ovruch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
фреза за формирање на брегови BASELIER 380
5
3.234 € PLN 14.500 PLN
Фреза за формирање на брегови
Година Километража Сила
Полска, Kruszwica
култиватор BASELIER FK310
4
цена на барање
Култиватор
Година 1998-01-01 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
аератор за трева BASELIER ELIER 501 Scarificateur Scarifier
4
аукција аукција
Аератор за трева
Година Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
рото фреза BASELIER VOLVELDFREES FKV310
6
1.950 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Hazerswoude
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се