Филтри -

Земјоделски машини Agro-Tom од Европа

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини Agro-Tom: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови диск брана Agro-Tom Grapa cu discuri model ATH Premium - livrabil octombrie
11
ВИДЕО
13.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Сила
Романија, Bihor
ѓубриво засилувач Agro-Tom  RNH 1000 - stoc!
15
2.100 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Романија, Bihor
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови слама култиватор Agro-Tom Cultivator de miriste model BWH 4.2 - livrabil imediat!!!
19
37.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2020 Километража Сила
Романија, Bihor
диск брана Agro-Tom GTH L 6
13
21.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Сила
Романија, Bihor
нови слама култиватор Agro-Tom Combinator - Compactor Agro-Tom model UPH 5 - livrabil imediat!!
19
ВИДЕО
13.200 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2020 Километража Сила
Романија, Bihor
нови култиватор Agro-Tom Cultivator de miriste APSP 3 - stoc!
23
8.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2020 Километража Сила
Романија, Bihor
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Tom Combinator model KMH 4
9
6.600 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Сила
Романија, Bihor
нови диск брана Agro-Tom Grapa cu discuri model ATH 6 Premium
11
ВИДЕО
14.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Сила
Романија, Bihor
нови култиватор Agro-Tom Cultivator multifunctional model KWSP 3 - stoc!!!
6
4.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2020 Километража Сила
Романија, Bihor
нови диск брана Agro-Tom Grapa cu discuri model ATH 4.5 Premium - livrabil septembrie
11
ВИДЕО
12.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Сила
Романија, Bihor
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Tom Combinator-compactor UP 3
27
6.800 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Сила
Романија, Bihor
нови слама култиватор Agro-Tom Cultivator de miriste model APSP 3.5 Premium
13
10.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2020 Километража Сила
Романија, Bihor
диск брана Agro-Tom Grapa cu discuri model GTH L 4
15
15.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Сила
Романија, Bihor
нови култиватор Agro-Tom Cultivator de miriste Agro-Tom model APSPH 4.2 Premuim
10
16.700 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2020 Километража Сила
Романија, Bihor
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Tom Cultivator de miriste BWH 3.6
19
31.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Сила
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се