Филтри -

Земјоделски машини APV од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини APV од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови ѓубриво засилувач APV ES 100 M3 SPECIAL   STREUER
4
1.490 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Година 2019 Километража Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
нови ѓубриво засилувач APV ES 100 M3 SPECIAL
3
1.490 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Година 2019 Километража Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбинирана сеалка APV GP 300 M1
7
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2020 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Apenburg-Winterfeld
рото брана APV RS 450
6
16.900 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2015 Километража 239 м/ч Сила
Германија, Melle
пневматска сеалка APV GS 600 Full edition
7
12.900 €
Пневматска сеалка
Година Километража Сила
Германија, Erbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се