Филтри -

Земјоделски машини AMAZONE од Украина

Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини AMAZONE од Украина: 135 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови ѓубриво засилувач AMAZONE CGSA-T
9
10.000 € Со вклучен ДДВ
Ѓубриво засилувач
Носивост 3000 кг Зафатнина 3 м³
Година 2019 Километража Сила
Украина, Миронівка
диск брана AMAZONE Catros 7501-T
5
23.000 US$ EUR ≈ 19.440 €
Диск брана
Година 2008 Километража Сила
Украина, Сумы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
влечена прскалка AMAZONE -werke
4
цена на барање
Влечена прскалка
Година Километража Сила
Украина, Винница
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M Compact 1000 Амазоне, РУМ
11
3.700 US$ EUR ≈ 3.127 €
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Украина, Любомль
ѓубриво засилувач AMAZONE Premis
8
3.700 US$ EUR ≈ 3.127 €
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Украина, Любомль
нови механичка сеалка AMAZONE D9-6000 ТС, Акция!!!
1
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2019 Километража Сила
Украина
нови пневматска сеалка AMAZONE Primera DMC
4
ВИДЕО
цена на барање
Пневматска сеалка
Година 2019 Километража Сила
Украина
нови ѓубриво засилувач AMAZONE ZG-TS 10001 GPS Map Акция!!!
1
ВИДЕО
цена на барање
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 10000 м³
Година 2019 Километража Сила
Украина
нови реверзибилен плуг AMAZONE Hektor
2
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Украина
нови диск брана AMAZONE Catros 4м -12м. Акция!!!
8
ВИДЕО
цена на барање
Диск брана
Година 2019 Километража Сила
Украина
нови комбинирана сеалка AMAZONE Cirrus 4-6 м Акция!!!
2
ВИДЕО
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2019 Километража Сила
Украина
нови ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M 3001 Прицепной+Тележка АКЦИЯ
8
цена на барање
Ѓубриво засилувач
Носивост 3000 кг Зафатнина 3000 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина
нови влечена прскалка AMAZONE UG 3000 24м. Акция!!!
3
ВИДЕО
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2020 Километража Сила
Украина
нови ѓубриво засилувач AMAZONE ZG-B 5500 И 8200 АКЦИЯ
1
цена на барање
Ѓубриво засилувач
Година 2019 Километража Сила
Украина
нови механичка сеалка AMAZONE D9 4000, Акция!!!
5
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2020 Километража Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Претплати се