Филтри -

Земјоделски машини AMAZONE од Полска

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини AMAZONE од Полска: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
механичка сеалка AMAZONE HASSIA Fiona Isaria
3
1.500 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Година Километража Сила
Полска, Krzczonów
механичка сеалка AMAZONE RPD401
6
439 € PLN 2.000 PLN
Механичка сеалка
Година 1996 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
комбинирана сеалка AMAZONE EDX 6000 TC
10
32.930 € PLN 150.000 PLN
Комбинирана сеалка
Година 2012 Километража Сила
Полска, Główczyce
механичка прецизна сеалка AMAZONE ED 602 K
9
16.660 € PLN 75.900 PLN
Механичка прецизна сеалка
Година 2008 Километража Сила
Полска, Główczyce
ѓубриво засилувач AMAZONE 1500
4
987,80 € PLN 4.500 PLN
Ѓубриво засилувач
Носивост 1500 кг
Година 1996 Километража Сила
Полска, Główczyce
механичка прецизна сеалка AMAZONE ED 452 K
6
7.850 €
Механичка прецизна сеалка
Година 2004 Километража Сила
Полска, Główczyce
слама култиватор AMAZONE CENTAUR 5000-2
8
10.760 € PLN 49.000 PLN
Слама култиватор
Година 2002 Километража Сила
Полска, Bielawy
брана AMAZONE typ 30 brona wirowa, rotary harrow, Ротационная борона
6
1.526 € PLN 6.950 PLN
Брана
Година 1900 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Leszczyna
диск брана AMAZONE CATROS  7500/7501
8
9.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2006 Километража Сила
Полска, ŁUBOWO
рото брана AMAZONE KG300S
6
900 €
Рото брана
Година Километража Сила
Полска, ROKITNO
влечена прскалка AMAZONE UG 3000
7
4.171 € PLN 19.000 PLN
Влечена прскалка
Година Километража Сила
Полска, Kruszwica
прскалка монтирана на трактор AMAZONE
3
430 €
Прскалка монтирана на трактор
Година 1999 Километража Сила
Полска, ROKITNO
комбинирана сеалка AMAZONE EDX 9000-T
3
28.000 €
Комбинирана сеалка
Година 2009 Километража Сила
Полска, ROKITNO
комбинирана сеалка AMAZONE CIRRUS 3001 SUPER
5
14.500 €
Комбинирана сеалка
Година 2008 Километража Сила
Полска, ROKITNO
ѓубриво засилувач AMAZONE ZAM ULTRA 3000
5
9.500 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Носивост 4200 кг
Година Километража Сила
Полска, ROKITNO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се