Филтри -

Земјоделски машини AMAZONE од Литванија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини AMAZONE од Литванија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
влечена прскалка AMAZONE UX 6201 Super
16
84.000 €
Влечена прскалка
Година 01/2019 Километража Сила
Литванија, Kaunas
слама култиватор AMAZONE CENTAUR 4001-2 SUPER
1
цена на барање
Слама култиватор
Година 2009 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
механичка сеалка AMAZONE D9-60 Super
1
9.500 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година 2011 Километража Сила
Литванија, Kaunas
комбинирана сеалка AMAZONE Sėjamoji Cayena 6001
9
51.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2015 Километража Сила
Литванија, Kaunas
механичка сеалка AMAZONE RPD 401 Drill Star
1
3.300 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година 1992 Километража Сила
Литванија, Kaunas
комбинирана сеалка AMAZONE AD-P 4003 Special su freza KG
1
17.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2016 Километража Сила
Литванија, Kaunas
влечена прскалка AMAZONE UX 5200
5
22.000 €
Влечена прскалка
Година 2005 Километража Сила
Литванија, Kaunas
механичка сеалка AMAZONE D9 4000
7
17.000 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година 2013 Километража Сила
Литванија, Babtų sen.
комбинирана сеалка AMAZONE KW 402
1
14.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2010 Километража Сила
Литванија, Kaunas
ѓубриво засилувач AMAZONE  ZAM 1500
6
3.600 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Година 2009 Километража Сила
Литванија, Babtų sen.
комбинирана сеалка AMAZONE AD 3500 SUPER + KG 3500 SUPER
1
28.500 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Kaunas
слама култиватор AMAZONE CENIUS 5003-2TX Super
1
42.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Сила
Литванија, Kaunas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се