Филтри -

Земјоделски машини AMAZONE од Летонија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини AMAZONE од Летонија: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
слама култиватор AMAZONE Cenius 4002-2
5
16.000 €
Слама култиватор
Година 2015 Километража Сила
Латвија
прскалка монтирана на трактор AMAZONE UF 1201
12
13.500 €
Прскалка монтирана на трактор
Година 2012 Километража Сила
Латвија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M 1200 Premis
6
2.000 €
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Латвија
ѓубриво засилувач AMAZONE ZGB 5500 Precis
21
15.500 €
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 5.5 м³
Година 2008 Километража 14209 м/ч Сила
Латвија
влечена прскалка AMAZONE UG 3000 Nova
8
12.000 €
Влечена прскалка
Година 2003 Километража Сила
Латвија
слама култиватор AMAZONE Centaur 4002-2
12
25.000 €
Слама култиватор
Година 2007 Километража Сила
Латвија
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M 1501 Profis Hydro
7
14.000 €
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 2 м³
Година 2015 Километража Сила
Латвија
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M 1500
4
5.500 €
Ѓубриво засилувач
Година 2007 Километража Сила
Латвија
влечена прскалка AMAZONE UX4200 Super
18
46.000 €
Влечена прскалка
Година 2012 Километража Сила
Латвија
комбинирана сеалка AMAZONE Avant 6000-2
6
60.000 €
Комбинирана сеалка
Година 2015 Километража Сила
Латвија
комбинирана сеалка AMAZONE Cirrus 4002
18
25.000 €
Комбинирана сеалка
Година 2012 Километража Сила
Латвија
реверзибилен плуг AMAZONE  Cayron 200 VS-100
10
21.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Латвија
механичка сеалка AMAZONE AD 4000
15
18.000 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година 2012 Километража Сила
Латвија, Rīga
влечена прскалка AMAZONE UG-3000 Nova
8
12.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2003 Километража Сила
Латвија
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M 1200
4
2.000 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Година 2005 Километража Сила
Латвија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се