Филтри -

Земјоделски машини AMAZONE од Холандија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини AMAZONE од Холандија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ѓубриво засилувач AMAZONE Super-Jet 1600-24 pneumatische strooier
8
цена на барање
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 1.6 м³
Година Километража Сила
Холандија, Oostburg
ѓубриво засилувач AMAZONE Amazone ZA-V Hydro
3
14.500 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Stiens
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбинирана сеалка AMAZONE KE 3001 Special
1
9.950 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Stiens
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-U
5
1.000 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 8 м³
Година Километража Сила
Холандија, Stiens
нови ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-V Control
11
11.000 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
реверзибилен плуг AMAZONE Cayros XMS 950 4 schaar wentelploeg
4
15.750 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2018-01-01 Километража Сила
Холандија, BROEKLAND
комбинирана сеалка AMAZONE KG-301+RPD-301
8
7.000 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Marknesse
механичка сеалка AMAZONE DL 275
9
750 € Без ДДВ
Механичка сеалка
Година Километража Сила
Холандија, IJsselmuiden
пневматска прецизна сеалка AMAZONE 6 rij maiszaaimachine
12
8.000 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-U 1500
3
цена на барање
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Холандија, Krabbendijke
нови земјоделски валјак AMAZONE AW12200
7
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Helmond
косилка за трева AMAZONE GH120
8
4.500 €
Косилка за трева
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Weert
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-U
4
1.400 €
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Холандија, Weert
влечена прскалка AMAZONE UX6200
15
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Krabbendijke
ѓубриво засилувач AMAZONE ZAM1201 op Frazier Agribuggy
9
7.750 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 1.2 м³
Година Километража Сила
Холандија, Helmond
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се