Филтри -

Земјоделски машини AMAZONE од Германија

Резултати од пребарување: 564 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини AMAZONE од Германија: 564 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбинирана сеалка AMAZONE AD303 + KG303
9
13.109 €
Комбинирана сеалка
Година 2007-08-08 Километража Сила
Германија, De-82387 Antdorf
комбинирана сеалка AMAZONE KG 3000 Special + AD-P 303
28
14.202 €
Комбинирана сеалка
Година 2007-08-08 Километража Сила
Германија, De-48268 Greven
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пневматска сеалка AMAZONE KG 3000 Super + AD 303
20
13.324 €
Пневматска сеалка
Година 2008-08-08 Километража Сила
Германија, De-48268 Greven
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M Ultra Profis
10
6.500 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Година 2007 Километража Сила
Германија, Meppen
диск брана AMAZONE CATROS 3001
7
6.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2009 Километража Сила
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
слама култиватор AMAZONE CENIUS 3003 SPECIAL
11
8.600 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2017 Километража Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
влечена прскалка AMAZONE UX 5201 SUPER
1
89.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2019 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
земјоделски валјак AMAZONE AW 12200 NEUWERTIG
4
31.900 €
Земјоделски валјак
Носивост 6 кг
Година 2019-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
трактор косилка AMAZONE PROFIHOPPER
12
19.500 € Без ДДВ
Трактор косилка
Година 2016 Километража 1170 м/ч Сила
Германија, Hörstel
самоодна прскалка AMAZONE UF 1200 FT 803 FRONTF
7
9.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 1999 Километража Сила
Германија, Hörstel
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M II 1000
9
1.400 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Година 1992 Километража Сила
Германија, Melle-Wellingholzhausen
комбинирана сеалка AMAZONE KE300 & AD-P300 erst 67 ha TOP Zustand!
16
34.600 €
Комбинирана сеалка
Година 2016 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Dinkelsbühl
механичка сеалка AMAZONE D9-30 SUPER
9
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2010 Километража Сила
Германија, Töging
комбинирана сеалка AMAZONE KG 3001 SUPER / CENTAYA 3000 SUPER
1
39.600 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2019 Километража Сила
Германија, Werl-Oberbergstraße
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M II 1000
9
1.400 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Година 1992 Километража Сила
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 564 огласа
Прикажи
Претплати се