Филтри -

Земјоделски машини AMAZONE

Резултати од пребарување: 927 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини AMAZONE: 927 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-F 603
7
аукција 191,30 € SEK USD 2.000 SEK ≈ 216 US$
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
влечена прскалка AMAZONE UG 3000 Special
38
аукција 8.034 € SEK USD 84.000 SEK ≈ 9.070 US$
Влечена прскалка
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
прскалка монтирана на трактор AMAZONE UF 1200
15
аукција аукција
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Шведска
механичка сеалка AMAZONE AD 453
2
4.600 € USD ≈ 5.193 US$
Механичка сеалка
Година 2008 Километража Сила
Бугарија, Търговище
механичка сеалка AMAZONE OLIVER - 4 ΜΕΤΡΑ '95
8
1.600 € USD ≈ 1.806 US$
Механичка сеалка
Година 1/1995 Километража 1111 м/ч Сила 80 кс
Грција
механичка сеалка AMAZONE
10
2.900 € USD ≈ 3.274 US$
Механичка сеалка
Година 1/1995 Километража 777 м/ч Сила 45 кс
Грција
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M PRIVATVK
4
2.400 € USD ≈ 2.710 US$
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neustadt
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-F603
4
790 € USD ≈ 891,90 US$
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Австрија, Zwettl
рото брана AMAZONE CATROS 3001+
4
8.628 € USD ≈ 9.741 US$
Рото брана
Година 2015-08-08 Километража Сила
Австрија, At-3910 Zwettl
механичка сеалка AMAZONE D9-30
9
8.166 € USD ≈ 9.219 US$
Механичка сеалка
Година 2004-08-08 Километража Сила
Австрија, At-8401 Kalsdorf
комбинирана сеалка AMAZONE KE 2500 / AD 2500 Special
7
19.500 € USD ≈ 22.020 US$
Комбинирана сеалка
Година Километража Сила
Австрија, At-4522 Sierning
самоодна прскалка AMAZONE UF 1501
8
13.750 € USD ≈ 15.520 US$
Самоодна прскалка
Година 2010-08-08 Километража Сила
Австрија, At-4522 Sierning
механичка сеалка AMAZONE D9-30
9
9.800 € USD ≈ 11.060 US$
Механичка сеалка
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
ѓубриво засилувач AMAZONE ZWEISCHEIBEN
5
290 € USD ≈ 327,40 US$
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
трактор косилка AMAZONE PH 125
10
8.500 € USD ≈ 9.596 US$
Трактор косилка
Година 2005 Километража 413 м/ч Сила
Луксембург, Noerdange
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 927 огласа
Прикажи
Претплати се