Филтри -

Земјоделски машини AKTURK

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини AKTURK: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за пченка AKTURK  с измельчителем для Лексион
14
ВИДЕО
27.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Бердянск
нови адаптер за жетва на сончоглед AKTURK Unicorn
5
5.791 € UAH 190.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2019 Километража Сила
Украина, Бердянск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови адаптер за жетва на сончоглед AKTURK 7,5 - 9.3 м с измельчителем
7
ВИДЕО
23.500 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2020 Километража Сила
Украина, Бердянск
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се