Филтри -

Земјоделски машини AGRO-MASZ од Украина

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини AGRO-MASZ од Украина: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови диск брана AGRO-MASZ АТО30 з можливістю підєднання сівалки
15
ВИДЕО
10.200 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцк
нови диск брана AGRO-MASZ Дискова борона 6 м
35
ВИДЕО
цена на барање
Диск брана
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцк
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови реверзибилен плуг AGRO-MASZ 3+1 POL 30*35*40*45
24
ВИДЕО
7.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцк
нови механичка сеалка AGRO-MASZ Сівалка, комплекс SN300
24
13.500 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцьк
нови диск брана AGRO-MASZ Дискова борона 5 м BT50H
20
ВИДЕО
цена на барање
Диск брана
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцьк
нови реверзибилен плуг AGRO-MASZ Плуг оборотний 4+1 (35*40*45*50 см) Рама 140х140 Гарантія 3 РОКИ
34
ВИДЕО
10.750 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцк
нови реверзибилен плуг AGRO-MASZ PO3+1(100)
16
ВИДЕО
9.400 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцьк
нови реверзибилен плуг AGRO-MASZ плуг оборотний 3, під МТЗ, 25*30*35*40 см В НАЯВНОСТІ
58
ВИДЕО
4.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцьк
нови диск брана AGRO-MASZ Дискова борона нова BT 2.5, 2.7, 3.0, 3.5, 4.0 метри
18
ВИДЕО
цена на барање
Диск брана
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцьк
нови механичка сеалка AGRO-MASZ Сівалка зернова 3 м SR300II Гарантія 1 РІК!
40
ВИДЕО
10.200 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцк
нови механичка сеалка AGRO-MASZ Сівалка зернова механічна нова SR400 II Amazone
29
ВИДЕО
14.400 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцьк
нови механичка сеалка AGRO-MASZ Сівалка, комплекс під трактор на 100 к.с.!!!
30
ВИДЕО
20.000 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцьк
нови диск брана AGRO-MASZ Дискова борона з захватом до сівалки AT30
17
ВИДЕО
6.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцьк
нови механичка сеалка AGRO-MASZ Сівалка механічна нова SR350II ГАРАНТІЯ 1 РІК!
24
ВИДЕО
12.300 € Со вклучен ДДВ
Механичка сеалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцьк
нови комбинирана сеалка AGRO-MASZ Посівний комплекс 3 метра під 100 к.с.
16
20.000 €
Комбинирана сеалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Луцьк
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се