Филтри -

Земјоделски машини AGRO-MASZ од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини AGRO-MASZ од Полска: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
плуг AGRO-MASZ
4
790,20 € PLN 3.600 PLN
Плуг
Година Километража Сила
Полска, Zbuczyn
нови пневматска сеалка AGRO-MASZ Sämaschine der Nachfrüchte/ Seeder/ Siewnik poplonów
8
цена на барање
Пневматска сеалка
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRO-MASZ AU42
8
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови влечена прскалка AGRO-MASZ AGROFART AF1715HT
5
9.428 € PLN 42.950 PLN
Влечена прскалка
Година 2020 Километража Сила
Полска, Dąblin
нови механичка сеалка AGRO-MASZ Drillmaschine/ Seed drill/ Siewnik rzędowy SR-270
7
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови машина за подготовка на почвата за сеидба AGRO-MASZ AU36 Tilling set
4
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови слама култиватор AGRO-MASZ
4
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови реверзибилен плуг AGRO-MASZ Drehpflug/ Rotary plow/ Pług obrotowy 3-skibowy
7
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови слама култиватор AGRO-MASZ Agregat Uprawowy 5m Tilling set
4
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови слама култиватор AGRO-MASZ
4
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Сила
Полска, Jedwabne
слама култиватор AGRO-MASZ Tolmet Delta Agregat bezorkowy
7
5.268 € PLN 24.000 PLN
Слама култиватор
Година Километража Сила
Полска, Stoczek
нови механичка сеалка AGRO-MASZ SR-300
8
цена на барање
Механичка сеалка
Година Километража Сила
Полска, Jedwabne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се