Филтри -

Земјоделски машини ACCORD од Германија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини ACCORD од Германија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пневматска сеалка ACCORD DA PNEUMATIC 300
6
3.200 €
Пневматска сеалка
Година 2002-08-08 Километража Сила
Германија, 28876 Oyten
жетварка ACCORD OPTIMA 6 RHG
9
4.600 € Без ДДВ
Жетварка
Година 1998 Километража Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пневматска прецизна сеалка ACCORD Optima e-Drive
10
14.397 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2009 Километража Сила
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
механичка прецизна сеалка ACCORD Maisleger PH 8
5
7.500 € Без ДДВ
Механичка прецизна сеалка
Година 2003-08 Километража Сила
Германија, 49688 Lastrup
комбинирана сеалка ACCORD DV400 mit Kuhn HR4002
10
4.900 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година Километража Сила
Германија, 17094 Pragsdorf
пневматска сеалка ACCORD Säkompaktor
4
2.450 €
Пневматска сеалка
Година 1989 Километража Сила
Германија, Erbach
комбинирана сеалка ACCORD DL 450 Pneumatic
5
6.500 €
Комбинирана сеалка
Година 1995-08-08 Километража Сила
Германија, 17094 Pragsdorf
ѓубриво засилувач ACCORD Exacta-HL
3
3.950 €
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Германија, Bremen
пневматска прецизна сеалка ACCORD 8 reihig
8
5.798 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 1999-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
пневматска сеалка ACCORD DA-S
4
17.226 €
Пневматска сеалка
Година 2007-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбинирана сеалка ACCORD MSC 4800
8
26.900 €
Комбинирана сеалка
Година 2007-08-08 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
пневматска прецизна сеалка ACCORD Optima e-Drive
9
33.900 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2014-08-08 Километража 1608 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
ѓубриво засилувач ACCORD Exacta HL
10
1.471 €
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 3600 м³
Година Километража Сила
Германија, 48488 Emsbüren
ѓубриво засилувач ACCORD EXACTA-TL
4
3.361 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 3000 л
Година 2007 Километража Сила
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
пневматска прецизна сеалка ACCORD Optima e-drive 8reihig
5
21.900 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2007-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се