Филтри -

Земјоделски машини ACCORD од Европа

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини ACCORD: 33 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пневматска сеалка ACCORD DA PNEUMATIC 300
6
3.200 €
Пневматска сеалка
Година 2002-08-08 Километража Сила
Германија, 28876 Oyten
жетварка ACCORD OPTIMA 6 RHG
9
4.600 € Без ДДВ
Жетварка
Година 1998 Километража Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
комбинирана сеалка ACCORD DL400
4
5.900 €
Комбинирана сеалка
Година 2004 Километража Сила
Италија, Grosseto
мулчер ACCORD Tocator vegetal 1,5 metri latime
7
1.150 € Со вклучен ДДВ
Мулчер
Година 1993 Километража 1234 м/ч Сила
Романија, Budila Brasov
култиватор ACCORD Cultivator
8
550 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1998 Километража 1234 м/ч Сила
Романија, Budila Brasov
пневматска сеалка ACCORD PNEUMATIC DL
4
6.000 €
Пневматска сеалка
Година 1998-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-13760 Saint Cannat
пневматска сеалка ACCORD seeding machines Duijndam Machines
5
цена на барање
Пневматска сеалка
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
пневматска прецизна сеалка ACCORD Optima e-Drive
10
14.397 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2009 Километража Сила
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
пневматска прецизна сеалка ACCORD Optima 12-8rgs maïs betteraves
15
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2005 Километража Сила
Белгија, Soree
механичка прецизна сеалка ACCORD Maisleger PH 8
5
7.500 € Без ДДВ
Механичка прецизна сеалка
Година 2003-08 Километража Сила
Германија, 49688 Lastrup
комбинирана сеалка ACCORD DV400 mit Kuhn HR4002
10
4.900 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година Километража Сила
Германија, 17094 Pragsdorf
пневматска сеалка ACCORD
2
3.956 € PLN 18.000 PLN
Пневматска сеалка
Година 2006 Километража Сила
Полска
пневматска сеалка ACCORD Säkompaktor
4
2.450 €
Пневматска сеалка
Година 1989 Километража Сила
Германија, Erbach
комбинирана сеалка ACCORD DL 450 Pneumatic
5
6.500 €
Комбинирана сеалка
Година 1995-08-08 Километража Сила
Германија, 17094 Pragsdorf
ѓубриво засилувач ACCORD Exacta-HL
3
3.950 €
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Германија, Bremen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се