Филтри -

Возила за транспорт на живина од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Возила за транспорт на живина од Полска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило за транспорт на живина RENAULT PREMIUM
33
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 4240 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-07-10 Километража 660000 км Сила 198 kW
Полска, Pawłów Trzebnicki
возило за транспорт на живина VOLKSWAGEN CRAFTER HEERING
12
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Година 2008-09-02 Километража 531000 км Сила
Полска, Pawłów Trzebnicki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило за транспорт на живина VOLVO VAN RAVENHORST One day old chicks
19
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3760 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-11-02 Километража 1033925 км Сила 260 кс
Полска, Pawłów Trzebnicki
возило за транспорт на живина MAN
5
Контактирајте го продавачот
15.330 € PLN 70.000 PLN
Година 2009 Километража 840000 км Сила
Полска, Przytoczna
возило за транспорт на живина MAN TGL 12.250
4
Контактирајте го продавачот
12.040 € PLN 55.000 PLN
Година 2010 Километража 633000 км Сила
Полска, Przytoczna
возило за транспорт на живина VOLVO FE 320 // DO PRZEWOZU PISKLĄT// ZAMIANA
15
Контактирајте го продавачот
8.540 € PLN 39.000 PLN
Носивост 5980 кг Зафатнина 55.89 м³
Година 2007 Километража 769230 км Сила 320 кс
Полска, Michałów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се