Филтри -

Возила за транспорт на живина VOLVO

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Возила за транспорт на живина VOLVO: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило за транспорт на живина VOLVO VAN RAVENHORST One day old chicks
19
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3760 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2005 Километража 1033925 км Сила 260 кс
Полска, Pawłów Trzebnicki
возило за транспорт на живина VOLVO FE 320 // DO PRZEWOZU PISKLĄT// ZAMIANA
15
Контактирајте го продавачот
8.536 € PLN 39.000 PLN
Носивост 5980 кг Зафатнина 55.89 м³
Година 2007 Километража 769230 км Сила 320 кс
Полска, Michałów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило за транспорт на живина VOLVO FH12.480 6x4 + приколка фургон
38
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 107.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 483000 км Сила 480 кс
Литванија, Dievogala
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се