Филтри -

Возила за транспорт на живина SCANIA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Возила за транспорт на живина SCANIA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило за транспорт на живина SCANIA R164 V8 , 6x2 , 2 hydraulic decks , 70m2 , live stock + приколка за превоз на животни
28
Контактирајте го продавачот
35.290 € PLN 160.000 PLN
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
возило за транспорт на живина SCANIA R560 + приколка за превоз на животни
32
Контактирајте го продавачот
37.776 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 441000 км Сила 560 кс
Норвешка, Heimdal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се