Филтри -

Возила за транспорт на живина MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Возила за транспорт на живина MERCEDES-BENZ: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило за транспорт на живина MERCEDES-BENZ SPECIAL CHIKS TRASPORT VEHICLE-Koeken Aufbau-
18
цена на барање
Година 07/2020 Километража Сила
Италија, BOLOGNA
возило за транспорт на живина MERCEDES-BENZ actros
8
цена на барање
Носивост 15650 кг
Година 2015 Километража 488000 км Сила 450 кс
Полска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се