Нова возила со дигалки со корпа

Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Возила со дигалки со корпа: 164 огласа

ново возило со дигалка со корпа NISSAN CTE ZED 25
13
преговара
Носивост 250 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 25 HV Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 12 м
Година 2018 Километража Сила
Словенија, Bertoki
ново возило со дигалка со корпа IVECO Daily Oil&Steel Snake 2010 Plus - 20 m - 250 kg
17
57.900 € USD ≈ 64.182 US$
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Марка на лифт Oil&Steel Модел Snake 2010 Plus Висина на подигање 20 м
Година 2019 Километража 169 км Сила 85 kW
Унгарија, Győr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Palfinger P240AXE  - 23,2 m - 250 kg
15
68.500 € USD ≈ 75.932 US$
Носивост 200 кг Евро Euro 6 Марка на лифт Palfinger Модел P240AXE - 250 kg Висина на подигање 23.2 м
Година 2019 Километража 9 км Сила 96 кс
Унгарија, Győr
ново возило со дигалка со корпа IVECO Daily CTE ZED 21.3 JHV - 21 m - 300 kg
15
74.800 € USD ≈ 82.916 US$
Носивост 300 кг Евро Euro 6 Марка на лифт CTE Модел ZED 21.3 JHV - 21 m - 300 kg Висина на подигање 21 м
Година 2019 Километража 80 км Сила
Унгарија, Győr
ново возило со дигалка со корпа IVECO CTE B-Lift 27 - 27m, 3.5T
24
93.500 € USD ≈ 103.645 US$
Евро Euro 6 Марка на лифт CTE Модел B-Lift 37 Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 13 м
Година 2019 Километража 105 км Сила 85 kW
Унгарија, Győr
ново возило со дигалка со корпа Socage A314
4
58.000 € USD ≈ 64.293 US$
Носивост 225 кг Марка на лифт Socage Модел A314 Висина на подигање 14 м Дофат на стрела 7 м
Година 03/2019 Километража 5 м/ч Сила
Чехија, Louny
ново возило со дигалка со корпа ISUZU D-Max Satellite Pick up 14m Socage A 314
19
51.820 € PLN USD 219.900 PLN ≈ 57.446 US$
Марка на лифт Socage Модел A 314 Дофат на стрела 13.2 м
Година 2019 Километража Сила
Полска, Rzeszow
ново возило со дигалка со корпа IVECO Daily - 22 m Comet NEW EUROSKY 22/2/10 HQ JIB
22
64.780 € PLN USD 274.900 PLN ≈ 71.814 US$
Носивост 200 кг Дофат на стрела 21.5 м
Година 2019 Километража Сила
Полска, Rzeszow
ново возило со дигалка со корпа MERCEDES-BENZ typ 314 CDI  // Ruthmann Ecoline 230 - Windex
15
преговара
Носивост 250 кг Марка на лифт Ruthmann Модел Ecoline 230 Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 16.9 м
Година 2019 Километража Сила
Полска, Chojnice
ново возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar NT400 35.13 Palfinger hoogwerker 20M Werkhoogte / 10m Re
20
ВИДЕО
64.900 € USD ≈ 71.942 US$
Носивост 75 кг Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 446 км Сила 130 кс
Холандија, Veghel
ново возило со дигалка со корпа MAN RUTHMANN STEIGER® T 510 HF
3
ВИДЕО
преговара
Марка на лифт Ruthmann Модел T 510 HF Висина на подигање 51 м
Година 10/2019 Километража Сила
Шпанија, Gijón
ново возило со дигалка со корпа MAN RUTHMANN STEIGER® T 750 HF
1
ВИДЕО
преговара
Марка на лифт Ruthmann Модел T 750 HF Висина на подигање 75 м
Година 10/2019 Километража Сила
Шпанија, Gijón
ново возило со дигалка со корпа MAN RUTHMANN STEIGER® T 570 HF
1
ВИДЕО
преговара
Носивост 600 кг Марка на лифт Ruthmann Модел STEIGER® T 570 HF Висина на подигање 57 м
Година 10/2019 Километража Сила
Шпанија, Gijón
ново возило со дигалка со корпа випо 32-01
1
129.000 US$ EUR ≈ 116.373 €
Носивост 300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт AGP Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 19 м
Година 2019 Километража Сила 271 кс
Украина, Київ
ново возило со дигалка со корпа KARBA
6
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 16 м
Година 2019 Километража Сила 275 кс
Украина, Київ
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Претплати се