Филтри -

Возила со дигалки со корпа

Резултати од пребарување: 866 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Возила со дигалки со корпа: 866 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа IVECO EUROCARGO 80E18
11
19.500 € USD ≈ 22.900 US$
Носивост 250 кг Висина на подигање 16 м
Година 2006 Километража 103562 км Сила
Италија, Cuneo
возило со дигалка со корпа IVECO  Daily 17m Multitel MX 170
17
22.660 € PLN USD 99.900 PLN ≈ 26.610 US$
Носивост 200 кг Дофат на стрела 17 м
Година 2010 Километража 88847 км Сила
Полска, Rzeszow
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 18 m Oil&Steel Snake 189 Smart
13
20.390 € PLN USD 89.900 PLN ≈ 23.950 US$
Носивост 200 кг Марка на лифт Oil&Steel Висина на подигање 18 м
Година 2007 Километража 42000 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 20 m Manotti GDX20
21
30.600 € PLN USD 134.900 PLN ≈ 35.940 US$
Носивост 200 кг Марка на лифт Manotti Модел GDX20 Дофат на стрела 20 м
Година 2014 Километража 26966 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа MAN TGM 18.330 4x4 Pagliero Multitel J335 ALU/EX - 35m TECHNICAL INS
21
92.990 € PLN USD 409.900 PLN ≈ 109.200 US$
Носивост 400 кг Марка на лифт Multitel Модел J335 ALU/EX Висина на подигање 35 м
Година 2009 Километража 192222 км Сила 330 кс
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 20 m Manotti GDX20
20
28.330 € PLN USD 124.900 PLN ≈ 33.270 US$
Носивост 200 кг Марка на лифт Manotti Модел GDX20 Дофат на стрела 20 м
Година 2012 Километража 53489 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа IVECO Daily Multitel 160 ALU DS
15
26.070 € PLN USD 114.900 PLN ≈ 30.610 US$
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 16.3 м
Година 2013 Километража 76600 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 20 m Socage DA320
1
24.930 € PLN USD 109.900 PLN ≈ 29.280 US$
Носивост 225 кг Марка на лифт Socage Модел DA320 Дофат на стрела 20 м
Година 2010 Километража 42800 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar  20 m Socage DA20
1
24.930 € PLN USD 109.900 PLN ≈ 29.280 US$
Носивост 200 кг Дофат на стрела 20 м
Година 2009 Километража 66476 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 20 m Bizocchi Autel 201 HP
3
22.660 € PLN USD 99.900 PLN ≈ 26.610 US$
Носивост 200 кг Марка на лифт Bizzocchi Модел Autel 201 HP Дофат на стрела 20 м
Година 2008 Километража 77827 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа Ruthmann Podnośnik koszowy Ruthmann Ecoline RS240 - 24m - Windex
13
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Ruthmann Модел Ecoline RS240 Висина на подигање 23.6 м Дофат на стрела 10.9 м
Година 2017 Километража Сила
Полска, Chojnice
возило со дигалка со корпа Ruthmann Podnośnik koszowy Ruthmann T420 - 42m - Windex
6
цена на барање
Носивост 350 кг Марка на лифт Ruthmann Модел T 420 Висина на подигање 42.1 м Дофат на стрела 25.3 м
Година 2000 Километража 170000 км Сила
Полска, Chojnice
возило со дигалка со корпа MAN Podnośnik koszowy Wumag WT610 - 61m - UDT i gwar. - bdb stan - W
11
ВИДЕО
цена на барање
Носивост 600 кг Марка на лифт WUMAG Модел WT 610 Висина на подигање 61 м Дофат на стрела 37 м
Година 2006 Километража 364871 км Сила
Полска, Chojnice
возило со дигалка со корпа WUMAG Podnośnik koszowy wumag WT 230 - 23m - Windex
3
цена на барање
Носивост 350 кг Марка на лифт WUMAG Модел WT 230 Висина на подигање 22.75 м Дофат на стрела 17.5 м
Година 2004 Километража 90000 км Сила
Полска, Chojnice
возило со дигалка со корпа MERCEDES-BENZ Podnośnik koszowy Versalift VT-51-NF - 1kv - Windex
13
цена на барање
Носивост 265 кг Марка на лифт Versalift Модел VT-51-NF Висина на подигање 17.2 м Дофат на стрела 10.5 м
Година 2008-01 Километража 155000 км Сила
Полска, Chojnice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 866 огласа
Прикажи
Претплати се