Филтри -

Воени камиони од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Воени камиони од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1989 Километража 1 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
66.100 € Без ДДВ
Носивост 3560 кг
Година 2008 Километража 32500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
78.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 391200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
71.000 € Без ДДВ
Година 1980 Километража 46394 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Носивост 2300 кг
Година 2001 Километража 52075 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се