Филтри -

Воени камиони од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Воени камиони од Полска: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.415 € PLN 16.500 PLN
Седишта 3
Година 1973 Километража 5819 км Сила
Полска, Koluszki
Контактирајте го продавачот
4.615 € PLN 22.300 PLN
Седишта 3
Година 1974 Километража Сила
Полска, Koluszki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.615 € PLN 22.300 PLN
Носивост 7500 кг Евро Euro 1 Седишта 3
Година 1983 Километража 741 км Сила
Полска, Koluszki
Контактирајте го продавачот
4.615 € PLN 22.300 PLN
Евро Euro 1 Седишта 3
Година 1980 Километража 343234 км Сила
Полска, Koluszki
Контактирајте го продавачот
7.657 € PLN 37.000 PLN
Носивост 7500 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Седишта 3
Година 1978 Километража 26957 км Сила
Полска, Koluszki
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Носивост 3200 кг Седишта 3
Година 01/1994 Километража 27862 км Сила
Полска, Zbrodzice
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 1987 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 7
Година 2021 Километража 1 км Сила
Полска, Libertów
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се