Филтри -

Воени камиони од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони од Обединетото Кралство: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион MAN CAT A1 6x6 Chassis Cab
27
цена на барање
Година Километража Сила 320 кс
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
воен камион MAN 8.136
5
цена на барање
Година Километража 64374 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
воен камион MOWAG Duro II 6x6
14
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Седишта 2
Година 2004 Километража 680 км Сила 185 кс
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
воен камион MAN HX60 18.330 4x4 Army Truck
20
цена на барање
Носивост 13000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Седишта 3
Година 2008 Километража 10000 км Сила 326 кс
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
воен камион MAN 27.314 6x6
19
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 46000 км Сила
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
воен камион SCANIA SBA111
11
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 11700 км Сила 300 кс
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се