Филтри -

Воени камиони од Италија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони од Италија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион IVECO Turbo Daily 40.10
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Италија, cercola
воен камион FIAT 682 N 4
11
Побарајте цена
цена на барање
Година 1983 Километража Сила
Италија, cercola
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
воен камион IVECO VM 90
18
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Rome
воен камион IVECO 75.14
13
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, cercola
воен камион IVECO ACM 90
6
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, cercola
воен камион FIAT 90 PM16 ACM80 4x4 VILLANI
11
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража 8573 км Сила
Италија, Piacenza
воен камион IVECO Magirus 75.13
5
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, cercola
воен камион FIAT LANCIA ESATAU
30
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, cercola
воен камион ASTRA BM 64.30
13
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража 34000 км Сила
Италија, cercola
воен камион GMC 352CCKW
6
Побарајте цена
цена на барање
Година 1965 Километража Сила
Италија, Roma
воен камион IVECO VM 90
8
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Седишта 9
Година 1997 Километража Сила
Италија, cercola
воен камион IVECO  Eurocargo 95 E 21
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 1997 Километража 35000 км Сила
Италија, cercola
воен камион saab 2550 d
10
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 2
Година 1993-05 Километража 2500 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се