Филтри -

Воени камиони од Холандија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Воени камиони од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 86071 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 202306 км Сила
Холандија, Oirschot
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
воен камион Axor 1829 A 4x4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Седишта 3
Година 2007 Километража 88475 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 2904 км Сила
Холандија, Oldebroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 60000 кг
Година Километража Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13500 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 58997 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2250 кг
Година Километража 8990 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
воен камион IVECO 110-17 (150x IN STOCK ) - LOW MILAGE - EX ARMY 4x4 - LARGE QUANT воен камион IVECO 110-17 (150x IN STOCK ) - LOW MILAGE - EX ARMY 4x4 - LARGE QUANT воен камион IVECO 110-17 (150x IN STOCK ) - LOW MILAGE - EX ARMY 4x4 - LARGE QUANT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 8566 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 26998 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 61093 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 22392 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 63453 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 8858 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 170913 км Сила
Холандија, Oirschot
воен камион DAF 1800 4x4 FULL STEEL SUSPENSION - (80x IN STOCK ) воен камион DAF 1800 4x4 FULL STEEL SUSPENSION - (80x IN STOCK )
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6400 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 29888 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 136490 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6250 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 38777 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
воен камион Mercedes-Benz 1017 4x4 - EX ARMY - NEW CONDITION воен камион Mercedes-Benz 1017 4x4 - EX ARMY - NEW CONDITION
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5400 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 14855 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11500 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 46990 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 63941 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 29000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг
Година Километража 9500 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
воен камион MAN 4520 6x6 EX MILITARY - RECONDITIONED - LOW MILAGE воен камион MAN 4520 6x6 EX MILITARY - RECONDITIONED - LOW MILAGE
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 9900 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
воен камион MAN 4540 8x8 EX ARMY TRUCK воен камион MAN 4540 8x8 EX ARMY TRUCK воен камион MAN 4540 8x8 EX ARMY TRUCK
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 9800 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 3
Година Километража 4398 км Сила
Холандија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се