Филтри -

Воени камиони од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион Unimog U 1300 L 435
20
15.900 € Без ДДВ
Носивост 2120 кг Седишта 2
Година 1982-09 Километража 94259 км Сила 131 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
воен камион MERCEDES-BENZ Unimog U1300 L more in stock , We ship worldwide
13
48.999 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Седишта 30
Година 2000-05-01 Километража 15000 км Сила
Германија, Gmund am Tegernsee
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
воен камион MERCEDES-BENZ Unimog U400 L more in stock !! We ship world wide !
13
61.999 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Седишта 30
Година 2004-05-01 Километража 10000 км Сила
Германија, Gmund am Tegernsee
воен камион B 2000 BORGWARD BÜSSING B 2000
12
21.900 € Без ДДВ
Година 1964-01 Километража 21575 км Сила 80.22 кс
Германија, Bovenden
воен камион MERCEDES-BENZ Unimog U 4000, Werkstatt, Service, AHK, 18 Sitze
15
38.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 19 м³ Седишта 18
Година 2005-07 Километража 270108 км Сила 177 кс
Германија, Sittensen
воен камион STEYR 12M18 4x4 / € 25.000*
1
25.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Седишта 2
Година 1987-10-19 Километража 140818 км Сила 130 kW
Германија, Falkenberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се