Филтри -

Воени камиони URAL - Казахстан

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони URAL - Казахстан: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.920 € KZT 29.500.000 KZT
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2020 Километража 400 км Сила 228 кс
Казахстан, Атырау
нови воен камион URAL УРАЛ 4320 NEXT 4x4
1
Контактирајте го продавачот
62.960 € KZT 31.000.000 KZT
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 273 кс
Казахстан, Атырау
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се