Филтри -

Воени камиони TATRA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони TATRA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион TATRA 815 TP
5
10.590 € PLN 48.500 PLN
Седишта 6
Година Километража 50000 км Сила
Полска, Skarżysko-Kamienna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се